uprava zks.jpg


Poslední aktualizace stránek provedena ve dne: 24.8.2017
Předchozí aktualizace stránek provedena ve dne: 7.8. 2017
Předchozí aktualizace stránek provedena v den/měsíc: 12.6.2017

krátký výhled aktualizace do minulosti pro rok 2017: 5.4.;26.2.;20.1;3.1.2017;2016; 2015
Bez názvu254.png
776 463 033

607 104 226 
pouze SMS - dočasně mimo provoz


rwservis@seznam.cz


Skype >>> cikwa.r
co vědět před odesláním Vašeho zařízení na opravu?

Je neprodleně nutné aby jste rwservisu sdělili veškeré informace o poškození Vašeho přístroje. Například: kam spadl, jak spadl, známky poškození a to značně veškeré.

Jedná se o to, že vždy jste na základě emailu předběžně informování o kompletní ceně za opravu, dílů, náklady s dopravou apod.

Pokud tedy rwservisu například sdělíte poškození dotykové plochy v důsledku pádu telefonu rwservis Vám na základě typu telefonu atd. sdělí předběžnou cenu která bývá obvykle menší nebo cílená nikoli však vyší. Avšak při doručení poškozeného přístroje rwservis zjistí poškození například rámu telefonu ( bouchlý rám v místě silného poškození DP ) může být cena vyšší protože se navýší o cenu dílu - rámu. Pokud však majitel přísroje trvá na opravě do ceny určené bez výměny nového rámu, nemůže rwservis zaručit správnou opravu tj. znamená že nelze v určitém smyslu vložit nový díl do poškozeného dílu tak aby nový díl plně seděl jak má. 

Pokud majitel bude trvat na opravě tak aby přístroj byl kompletně opraven tak pouze v případě že se cena navýší o cenový rozdíl náhradního dílu. 

Pokud majitel souhlasí s opravou bez výměna dalších komponentů které rwservis doporučil, nelze tak v případě a v rámci pozáruční doby záruky tj. 3 měsíce požadovat záruku na vypadnutí panelu LCD nebo DP či jiné poškození telefonu v rámci v předchozích specifikací uvedených rwservisem. Záruka se tak vztahuje pouze na funkčnost samotného dílu pokud však nebude vada zapřičiněna předešlou chybou nějakého vadného dílu popsaného problému výše. 

Toto oznámení platí i při zaslání peněžní částky předem na účet jako zálohy na díl, ale telefon zůstává do doby doručení dílu rwservisu u majitele, protože majitel telefon potřebuje pro své používání. Dále platí, pokud majitel má telefon u sebe, a poté telefon zašle na opravu až rwservisu dorazí díl, pokud rwservis zjistí další závadu která může poškodit nebo jinak omezit správnou opravu přístroje že majitel musí počkat již další čas pro nezbytně nutnou objednávku daného dílu. 

Dále platí, že pokud má majitel poškozený hlavní části telefonu nebo jiného přístroje v zásadě LCD nebo DP ( Dotyková plocha ) ale v jeho nutné použitelnosti mu to nevadí ale zašle telefon na opravu, bere plně na vědomí, že pokud se díl demontuje v zásadě již nefunguje - především dotyková plocha - tudíž nelze po rwservisu požadovat vrácení telefonu na dobu nezbytně nutnou se starým ,,fungujícím,, dílem.
Partneři stránek jsou
Podpořte mě
Já podpořím Vás
FANDA live
hudba pro Vaše akce
 
František Sedláček
Domašín 190
25801 Vlašim
GSM: 603 412 997

e-mail: s.fanda.007@seznam.cz 
Lepená grafika
polepy aut a výloh

Petr Beran
Obřanská 593
664 01 Bílovice nad Svitavou
GSM: 737 805 640

e-mail: info@lepenagrafika.cz 
Webmaster - konečná úprava stránek: Roman Wachauf
2015 - 2017
________________
tvorba stránek: www.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one