uprava zks.jpg


Poslední aktualizace stránek provedena ve dne: 24.8.2017
Předchozí aktualizace stránek provedena ve dne: 7.8. 2017
Předchozí aktualizace stránek provedena v den/měsíc: 12.6.2017

krátký výhled aktualizace do minulosti pro rok 2017: 5.4.;26.2.;20.1;3.1.2017;2016; 2015
Bez názvu254.png
776 463 033

607 104 226 
pouze SMS - dočasně mimo provoz


rwservis@seznam.cz


Skype >>> cikwa.r
Záruční doba na pozáruční opravy je 3 měsíce ode dne provedení či přijetí zákazníkem. Z pravidla 3 měsíce dle platného zákonu ČR republiky, nebo i navýšení záruční doby tzv. sankcí od rwservisu ( více http://levneopravymobilu.mypage.cz/me-sluzby-pro-vas/zaruka-a-jistota )

Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení a téže platí i o opotřebení baterie. 

Servisní záruka platná 3 měsíce pokud není sankčně rwservisem ( bonus ) uvedeno jinak, platí pouze na provedenou práci a vyměněné komponenty.

Záruka propadá v případě že do přístroje či jiného zařízení bylo použito mechanické poškození, zasažením přírodních živlů, zasažení třetí osobou, poškození rwservis - ního hologramu -> neúmyslné vniknutí nebo poškození třetí osobou, zacházení s rozporu s návodem daného přístroje nebo používání nevhodných softwarových funkcí a možné následné zavirování a dašími nevhodným použiváním. 

Zákazník je povinen při převzetí zakázky neprodleně zkontrolovat věc. Platí v případě samovolného převzetí v důsledku odeslání pomocných balíkových služeb ( čp, ppl, ad. ) 
Téže je však zákazník si své zboží - servisní opravu zařízení - zkontrolovat i při osobním převzetí kde mu je i po osobním převzetí vše reálně přezkoušeno že funguje jak má - z pravidla danná servisovaná věc - díl. 

Zákazník je dále povinen, neprodleně ohlásit rwservisu i to, pokud se projeví jiná závada po dobu používání ode dne doručení nebo převzetí a to do doby neprodleně nutné 10 dní. Na pozdější ,,reklamaci,, nemusí být brán zřetel z důvodu neúmyslného poškozování rwservisu majitelem přístroje. Zákazník případnou jinou vadu, ohlásí rwservisu buď - písemnou formou, telefoní nebo internetovou formou za pomocí E - mailu na uvedený kontakt rwservis@seznam.cz

Pokud je opravovaná věc nebo nalezení chybné funkčnosti výrobku reklamována odstraní jí rwservis na své náklady. Rwservis neodpovídá za vady způsobené třetí osobou.

Pokud se však rwservisu nepodaří závadu odstranit, je zákazníkovi nabídnuta sleva nebo případné odstoupení od zakázky odstoupit, vše v plném právu zákazníka.
Zákazníkovi může být nabídnuta i sleva samovolná od rwservisu v případě nefunkčnosti a téže neopravitelné možnosti závadu odstranit pokud chyba zákazníkovi nevadí v možnostech rwservisu - volná ( bonusová ) 

Záruka téže neplatí v případě, že rwservisu nebyly sděleny veškeré problémy vad přístroje a téže platí že jej zákazník nemůže později reklamovat. Dále záruka neplatí v případě že rwservisu byla zaslána nebo předána opravována věc - přístroj aniž by jej zákazník rwservisu uvědomil. A také i v případě že zákazník zjistil závadu a sám jí odstranil, nebo jej odstranila jiná firma nebo další osoba a zakazník jej posléze reklamuje rwservisu který nemá jakoukoliv možnost ověřit svou chybu a byl tak zbaven veškerého svého práva jej ověřit nebo na své náklady věc nechat ověřit dalším specialistou ( určená osoba rwservisu ) 

Kompletní tento seznam platí pro pozáruční opravy Vašeho přístroje. 
rwservis
Partneři stránek jsou
Podpořte mě
Já podpořím Vás
FANDA live
hudba pro Vaše akce
 
František Sedláček
Domašín 190
25801 Vlašim
GSM: 603 412 997

e-mail: s.fanda.007@seznam.cz 
Lepená grafika
polepy aut a výloh

Petr Beran
Obřanská 593
664 01 Bílovice nad Svitavou
GSM: 737 805 640

e-mail: info@lepenagrafika.cz 
Webmaster - konečná úprava stránek: Roman Wachauf
2015 - 2017
________________
tvorba stránek: www.webgarden.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one